Udany występ obornickich Skrzatów w Mistrzostwach Wielkopolski

Szymon Filipowski
W niedzielę w objezierskiej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Skrzatek i Skrzatów o puchar burmistrza Obornik, Tomasza Szramy. Organizatorem zawodów był Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego.

13 czerwca w Objezierzu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Skrzatek i Skrzatów. W zawodach wystąpiło aż 6 reprezentantów Warty Oborniki. Na szczególną uwagę zasłużyła Gabriela Dyk, która po emocjonującej i zaciętej walce obroniła tytuł Mistrzyni Wielkopolski. Kolejna zawodniczka - Zuzanna Partyka zajęła miejsce 9, a Nikola Pawlak miejsce 16.

Wśród chłopców udany występ zaliczył Maurycy Woźniak który zajął miejsce trzecie. Kolejni reprezentanci Warty Oborniki: Adam Cichacki zajął miesce 12, a Bartosz Burzyński dla którego był to pierwszy turniej o takiej randze miejsce 16.