Wideo relacja z Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła 2 [ZDJĘCIA+WIDEO]

Klaudia Pytlak
W minioną sobotę, 6 listopada odbyła się 6 edycja Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. Na linii startowej stanęło ponad 400 zawodników. Pokonanie takiego dystansu jest nie lada wyzwaniem.

Trasa Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II

Trasa przebiegała od ulicy Wielkiej Poznańskiej 61, tj. od budynku Liceum Ogólnokształcącego. Dystans biegu to jedna pętla o długości 21.097 km. Trasa biegu wiodła po terenie gminy Rogoźno. Nawierzchnia, po której biegli zawodnicy, to w ok. 64 proc., asfaltowa, 21,5 proc. leśna, 14,5 proc. leśna ubita. Meta usytuowana została przy Stadionie Miejskim w Rogoźnie.

6. Rogoziński Półmaraton Przemysła II

O realizację wideo zadbał Adrian Krupczyński. Tegoroczny Rogoziński Półmaraton był wyjątkowo wymagający dla biegaczy. Temperatura była korzystna dla tego rodzaju biegów, jednak przebieg trasy mógł utrudnić silny wiatr. Zawodnicy Pokonali jednak trasę bez przeszkód.

Tak było rok temu. 6. Rogoziński Półmaraton Przemysła II 202...

Rogoźno. Półmaraton Przemysła II. Biegi dzieci i młodzieży [...