Wysokie miejsca obornickich zawodników podczas Grand Prix Wielkopolski Żaków w tenisie stołowym i awanse do Grand Prix Polski

Natalia Szewczyk
W niedzielę, 24 września odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym w Poznaniu, podczas którego wzięli udział zawodnicy z powiatu obornickiego. Zawodnicy dumnie reprezentowali dwa kluby Gamaja Rogoźno oraz MKS TS Warta Oborniki.

24 września w Poznaniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W turnieju wystąpiło sześciu zawodników z Gamaja Rogoźno oraz pięcioro zawodników z MKS TS Warta Obornik.

Pierwsze miejsce oraz awans do Grand Prix Polski w Zielonej Górze wywalczyła Maja Czarnecka z klubu Gamaja Rogoźno. Na podium, z brązowym medalem stanęła Zuzanna Partyka z MKS TS Warta Oborniki. Tuż za podium, zdobywając 5 miejsce, wywalczyła Antonina Dyk.

W kategorii Żaków, najwyższe miejsce zajął Piotr Drewicz meldując się na 13 miejscu. Dalsze miejsca zajęli Nikodem Majchrzak, Tymoteusz Tomczak plasując się w przedziale miejsc 40-44 oraz Stanisław Kańduła.

-Nasi zawodnicy wznieśli się dzisiaj na wyżyny swoich możliwości, wielokrotnie popisując się wspaniałymi zagraniami i wymianami z czołówką wielkopolskich żaków i żaczek - napisał trener drużyny Gamaja Rogoźno w mediach społecznościowych.

Serdecznie gratulujemy sukcesów w zawodach i trzymamy kciuki za dalsze rozgrywki.