Zabrakło niewiele. Sparta przegrała po rzutach karnych Finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej [ZDJĘCIA]

JAP / Krzysztof Nowacki
Sparta Oborniki przegrała po serii rzutów karnych finałowy mecz Pucharu Polski Strefy Poznańskiej z Polonią Środa.

W środę na stadionie OCS przy ul. Objezierskiej odbył się finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej. Obornicka Sparta mierzyła się z III-ligową Polonią Środa Wielkopolska. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Polonia szybko wyszła na prowadzenie. Sparcie dopiero na 4 minuty przed końcem meczu udało się doprowadzić do remisu po bramce Filipa Trębacza.

W serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej, którzy wygrali stosunkiem 4:3.