Żaki Sparty Oborniki wróciły na boisko

Żaki Sparty Oborniki na boisku
Żaki Sparty Oborniki na boisku Daria Goszcz
Żaki Sparty Oborniki w sobotę rozegrały swój pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie. Podopieczni Dawida Orczykowskiego zmierzyli się z drużyną Błękitni Wronki. Żaki Sparty Oborniki pokonali rywala 7:4

Żaki Sparty Oborniki w sobotę zmierzyły się z drużyną z Wronek. Młodzi adepci piłki nożnej reprezentujący barwy obornickiej Sparty wygrali pierwsze spotkanie w nowym sezonie 7:4

Żaki Sparty Oborniki dominowały na boisku od pierwszych minut spotkania. Do przerwy młodzi podopieczni Dawida Orczykowskiego wygrywali spotkanie 7:1. W drugiej części spotkania opadła z sił drużyna Żaków Sparty Oborniki nie zdołała pokonać bramkarza gości. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:4

Bramki dla Sparty Oborniki zdobywali: Filip Warciarek, Adam Klatkiewicz i Kacper Malinowski

Spotkanie zostało rozegrane na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej w Obornikach. W najbliższą sobotę żaki Sparty Oborniki zmierzą się z zespołem z Międzychodu.