Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate zaprezentowali się rewelacyjnie na zawodach w Niemczech

daria
W sobotę zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF „Arawaza Cup”, który odbywał się w Halle w Niemczech.

W zawodach wystartowało te ponad 1000 zawodników z 24 krajów w tym z tak odległych jak RPA, Nepal czy Panama. Oborniccy karatecy zaprezentowali się rewelacyjnie.

Złoty medal w konkurencji kata drużynowego kobiet wywalczyły Kamila Bracikowska, Aleksandra Wieczorek i Justyna Gralak, powtarzając tym samym swój sukces z przed miesiąca z mistrzostw Polski.

Kolejne złoto tym razem w kata indywidualnym młodzieżowców zdobyła Kamila Bracikowska , która wywalczyła także brąz w kategorii seniorów.

W kumite natomiast brązowy medal zdobył Jakub Tyszka w kategorii + 84 kg juniorów i Aleksandra Wieczorek w kategorii – 61 kg seniorek.

Pożar na wysypisku w Dąbrowie Wielkopolskiej. Ogień objął powierzchnię 800 m kw.

Źródło: tvn24