Zawodnicy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego na Mistrzostwach Polski. Sebastian Nowicki brązowym medalistą

Daria Przybysz
W weekend w Oleśnie odbyły się 94 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Wystartowało w nich czterech zawodników Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego. Sebastian Nowicki został brązowym medalistą zawodów.

Zawodnicy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego na Mistrzostwach Polski

Sebastian Nowicki zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w weekend w Oleśnie.

- Dziękuję wszystkim za ogromny doping i wsparcie. Trenerowi Yacoolowi, że dusił na treningu, a w szczególności dziękuję mojej cudownej żonie i córce. Ten medal jest dla Was - powiedział po zawodach Nowicki.

W zawodach wzięło udział jeszcze trzech sportowców z Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego. Dariusz Szrama ukończył zawody na 46 miejscu, natomiast Krystian Stańko na - 51.

Wyniki sportowców Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego:

• 3. Sebastian Nowicki 11:48 (2:57/km)
  • 46. Dariusz Szrama 13:31 (3:23/km)
  • 51. Krystian Stańko 13:47 (3:27/km)

W kategorii Junior Tomasz Maluśki zajął siódme miejsce. Dystans pięciu kilometrów pokonał w czasie 16:17 min.

- Panowie, brawo za walkę do samego końca - napisali w swoich mediach społecznościowych działacze klubu.

Zawodnicy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego na Mistrzostw...