Grad bramek w meczu pucharowym

DAR
Osiem bramek zobaczyli kibice piłki nożnej, którzy w środowe popołudnie udali się na stadion przy ul. Objezierskiej. Tego dnia bowiem odbył się mecz o Puchar Polski strefy poznańskiej, w którym to Sparta Oborniki zmierzyła się z Wełną Rogoźno

Początek spotkania był bardzo wyrównany, z lekką przewagą zawodników z Rogoźna. W 23 minucie meczu Ziemowit Szymański ratuje Spartę przed utratą bramki. W 26 minucie pada pierwsza bramka w tym meczu. Marcin Bukowski wbiega w pole karne i pokonuje bramkarza Wełny.

Tuż przed przerwą goście wyrównują. Krzysztof Cieciora po błędzie Adama Machelskiego, pokonuje bramkarza Sparty.

Druga połowa rozpoczyna się od ataków zawodników z Rogoźna, którzy w 53 minucie po strzale Łukasza Włóczyńskiego obejmują prowadzenie.

Odpowiedź Sparty jest jednak szybka i już 4 minuty później Łukasz Lech pokonuje Krzysztofa Olędrowicza zdobywając druga bramkę dla gospodarzy. W 60 minucie meczu, Sparta przeprowadza klasyczny kontratak, Marcin Bukowski z drugiej lini zagrywa na wolne pole do wybiegającego Krzysztofa Borunia, który zdobywa trzecią bramkę dla Sparty. W 65 minucie meczu, Damian Tomalak podwyższa wynik spotkania na 4:2. W 77 minucie meczu ponownie Łukasz Wółczyński pokonuje bramkarza Sparty zdobywając bramkę kontaktową.

W 79 minucie meczu gospodarze ustalają wynik spotkania. Ponownie Damian Tomalak pokonuje bramkarza gości, a Sparta wygrywa z Wełną Rogoźna 5:3. Wygrana Oborniczan powoduje, że to właśnie oni dalej grają w Pucharze Polski strefy poznańskiej, czekać na losowanie i kolejnego rywala.