Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Żaki Sparty Oborniki pojadą na Mistrzostwa Polski

Jakub Przybysz
Żaki Sparty Oborniki
Żaki Sparty Oborniki A. Łukaszyk
Żaki Sparty Oborniki wygrały turniej eliminacyjny „Beniaminek Cup 2014”. Zawody zostały rozgrane w Starogardzie Gdańskim. Młodzi oborniczanie okazali się najlepsi, spośród 28 drużyn z całego kraju

Drużyna Żaków Sparty Oborniki wygrała turniej eliminacyjny „Beniaminek Cup 2014” rozgrywany w Starogardzie Gdańskim. Młodzi oborniczanie okazali się najlepsi w rozgrywkach, zaś kapitan Sparty - Filip Warciarek, został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem rozgrywek.

Zajęcie pierwszego miejsca w turnieju eliminacyjnym zapewniło drużynie Żaków awans do finałowego turnieju, który jest uważany za nieoficjalne Mistrzostwa Polski U-9, bowiem biorą w nim udział najlepsze kluby w kraju, t.j. Lech Poznań czy Legia Warszawa. Finałowy turniej odbędzie się w Starogardzie Gdańskim 1 i2 marca.

W drużynie Żaków Sparty Oborniki zagrali: Michał Mantaj, Kuba Łukaszyk, Kacper Gryziński, Szymon Koczorowski, Filip Warciarek, Kamil Cybulski, Kacper Malinowski, Maciej Mantaj, Filip Łukaszyk i Kuba Mikołajczak.