Analityk Finansowy- oferta pracy

Artykuł sponsorowany

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Oborniki
Region: wielkopolskie
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy dwóch osób na stanowiska Analityka Finansowego.

Główne zadania na tym stanowisku to:

Sporządzanie bieżących raportów i analiz na potrzeby spółki,

Uczestniczenie w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych (miesięczne, kwartalne, roczne),

Udział w procesie budżetowania rocznego,

Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń,

Weryfikacja danych pomiędzy systemami informatycznymi Spółki,

Sporządzanie materiałów dla Zarządu.

Od kandydata oczekujemy:

Wykształcenia wyższego – absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów o kierunku Finansowym lub Ekonomicznym,

Biegłej znajomości programów MS Office, w szczególności programu Excel – warunek konieczny,

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z dużą liczbą danych,

Zaangażowania, chęci do nauki oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

Mile widziane: doświadczenie w firmie FMCG lub w Finansach Operacyjnych, znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

Możliwość pracy dla lidera rynkowego,

Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,

Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

Narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy,

Opiekę medyczną,

Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity,

Umowę o pracę (na czas określony).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: [email protected]. Zgłoszenia są przyjmowane do 28.06.2016.
CEDC International sp. z o.o., ul. Kowanowska 48, 64-600 Oborniki Wielkopolskie tel. +48 61 2974300 NIP: 526-020-93-95, REGON: 002160096, NR KRS 0000051098 Biuro Zarządu: ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa, tel. +48 22 456 6000 www.cedc.com

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!